Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Sylivit kaps. 0,08 g 30 kaps.


Lek stosowany wspomagająco w zaburzeniach czynności oraz po uszkodzeniach wątroby, w niestrawności. Zawiera wyciąg z łuski ostropestu plamistego wzbogacony o witaminy.

Substancja czynna:

Wyciąg suchy z łuski ostropestu plamistego( Silybi mariani fructus extractum siccum DER 20-34:1, ekstrahent: metanol 90%). 114,3 mg wyciągu zawiera nie mniej niż 80 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę; witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 2 mg; witamina B2 (ryboflawina) 2 mg; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 2 mg; witamina PP (nikotynamid) 10 mg; pantotenian wapnia 4 mg

Wskazania do stosowania:

wspomagająco w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby, spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz w niestrawności (wzdęcia, odbijania) po spożyciu ciężko strawnych pokarmów. Wspomagająco w dolegliwościach po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby.

Dawkowanie i sposób podawania:

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 3 razy dziennie od 1 do 2 kapsułek po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Produkt wymaga systematycznego stosowania przez ok. 2-4 tygodni. Jeśli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem, który może przedłużyć leczenie do np. 6 miesięcy.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników lub rośliny z rodziny Compositae/Asteraceae

Podmiot odpowiedzialny:
Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. w Poznaniu

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceuta, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
Szukaj