Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok x 30kaps.


Doppelherz aktiv Mocny Wzrok

Wspomaga ostrość wzroku i prawidłowe widzenie
Suplement diety

Wspomaga ostrość wzroku.
Dla osób pracujących przy komputerze, kierowców i seniorów.
Bioflawonoidy z borówki czernicy.

Zastosowanie

Dla wspomagania ostrości wzroku i prawidłowego widzenia u osób:
noszących okulary lub soczewki kontaktowe,
pracujących przy komputerze,
narażonych na zmęczenie oczu,
słabo widzących w nocy.

Działanie

Preparat zawiera najważniejsze substancje o korzystnym wpływie na ostrość wzroku i prawidłowe widzenie.

Bioflawonoidy zawarte w owocach borówki wpływają na poprawę mikrokrążenia w gałce ocznej, co zwiększa jej dotlenienie i odżywienie oraz wspomaga ostrość wzroku.

Antocyjany zawarte w owocach borówki umożliwiają również szybsze dostosowanie oczu do zmiennych warunków oświetlenia (po zmroku, przy zmiennym natężeniu światła). Wpływ składników zawartych w czarnych jagodach na proces widzenia stwierdzono podczas II wojny światowej. Piloci RAF spożywający znaczne ilości przetworów z czarnych jagód notowali wyraźną poprawę ostrości wzroku, szczególnie podczas nocnych lotów.

Luteina wchodzi w skład plamki żółtej oka, gdzie pełni rolę naturalnego filtra UV chroniącego komórki przed wysokoenergetycznym promieniowaniem UV. Luteina nie jest produkowana w organizmie i musi być dostarczana z pożywieniem. W znaczniejszych ilościach występuje w zielonych warzywach, np. w sałacie.

Witamina A i cynk pomagają w zachowaniu funkcji wzroku. Witamina A umożliwia regenerację purpury wzrokowej – barwnika odpowiedzialnego za widzenie po zmroku. Cynk jest składnikiem mineralnym, który najaktywniej gromadzony jest w oku i współuczestniczy w reakcjach biochemicznych zachodzących w procesie widzenia.

Preparat może być stosowany przez młodzież i dorosłych.

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie z posiłkiem. Dla uzyskania i podtrzymania oczekiwanego efektu zaleca się długotrwałe stosowanie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się zdrowy tryb życia oraz zrównoważoną dietę. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (w zastępstwie) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze do 25°C.

Dodatkowe informacje

Nie zawiera laktozy ani glutenu. Preparat może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę.

Składniki

owoc borówki czernicy sproszkowany (Vaccinium myrtillus) 25%, olej sojowy, żelatyna, bioflawonoidy cytrusowe, tłuszcz sojowy częściowo uwodorniony, subst. utrzymująca wilgoć glicerol, wyciąg luteiny z kwiatów aksamitki, nośnik: lecytyna sojowa, emulgator: wosk pszczeli żółty, tlenek cynku (Zn), barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, palmitynian retinylu

Klienci, którzy kupili: Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok x 30kaps., kupili również:

Szukaj