Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Belissa Sun 60 drażetek


Wskazania
suplement diety belissa sun zawiera maksymalna dawkę beta-karotenu* oraz skrzyp i witaminy. polecana osobom opalającym się.
Skrzyp polny poprawia kondycję skóry, jednocześnie wpływając pozytywnie na stan paznokci i włosów. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Beta-karoten jest prekursorem witaminy A, która pomaga zachować zdrową skórę i odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek.

Sposób użycia
Dorośli: 1 drażetka dziennie.Preparat zaleca się przyjmować podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przeciwskazania
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami witaminy A. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Skład
Wyciąg ze skrzypu polnego 15 mg
Ziele skrzypu polnego 15 mg
Beta-karoten 7 mg **
Witamina C 60 mg (75%)***
Witamina E 17 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (167%)*
** % Zalecanego Dziennego Spożycia
***odpowiada 1160 µg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 145% Zalecanego Dziennego Spożycia dla witaminy A.
*maksymalny dopuszczalny poziom beta-karotenu w suplementach diety przyjęty przez Komisję Europejską (European Commission. Health & Consumer Protection Directorate-General. Orientation Paper on the setting of maximum and minimum amounts for vitamins and minerals in foodstuffs. Document prepared by Directorate-General Health and Con-sumer Protection, July 2007.)

Przechowywanie
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Klienci, którzy kupili: Belissa Sun 60 drażetek, kupili również:

Szukaj