Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Asparaginian Magnezu Potasu Extra 50 tabl


Asparaginian Extra – Forte 2 x więcej potasu i magnezu

Suplement magnezu i potasu z dodatkiem asparaginianu. Przeznaczony dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na magnez i potas. Asparaginian Extra zawiera dwa razy więcej potasu i magnezu aniżeli suplement diety Asparaginian Uniphar.

Składniki wykazują następujące działania:

Magnez:
wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i serca,
wspiera prawidłowe działania układu nerwowego i psychicznego, czym przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,
pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi elektrolitycznej,
pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Potas:
wspiera utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi,
pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowo-mięśniowego.

Asparaginian (kwas asparaginowy): aminokwas, który pośredniczy w biochemicznych procesach zachodzących w organizmie każdego człowieka.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Zawartość składników charakteryzujących produkt w zalecanej do spożycia porcji dziennej (% zalecanego dziennego spożycia): asparaginian – 200 mg, potas – 300mg (15%), magnez – 72 mg (19,2%).

Ostrzeżenia: Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w niewydolności nerek, podczas antybiotykoterapii, w czasie biegunki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład: chlorek potasu; węglan magnezu; asparaginian – kwas asparaginowy; inulina; kwas stearynowy; stearynian magnezu (substancje przeciwzbrylające); sacharoza; skrobia ziemniaczana.

Zalecana porcja dzienna: 2 razy po 1 tabletce.

Preparat należy chronić przed bezpośrednim światłem, przechowywać w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25st. C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 50 tabletek a 0,6 g.
Szukaj