Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

2 KC 12 tabletek


Wyciąg z opuncji zawarty w suplemencie diety 2KC zapobiega powstawaniu kaca łagodząc dyskomfort powstający po konsumpcji alkoholu. Witamina C (kwas L-askorbinowy) zawarta w produkcie przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy i odpornościowy; wspiera także prawidłowy przebieg funkcji psychologicznych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Sposób użycia i dawkowanie: w zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania, a kolejne 2 – 3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu. Następnego dnia można przyjąć dodatkowo od 2 do 3 tabletek.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji 6 tabletek do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Porcja dzienna 6 tabletek zawiera: witaminę C w ilości 160mg (200% zalecanego spożycia dziennego).

Ostrzeżenia: w przypadku nadkwaśności żołądka tabletki zażywać podczas lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Szukaj