Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Puder płynny 100 g Farmina


Puder płynny 100 g Farmina

Produkt leczniczy

Zinci oxidum + Mentholum (180mg + 10mg)/g

zawiesina na skóręOpis:Puder płynny Farmina to bardzo pomocny lek podczas leczenia ospy wietrznej czy półpaśca u dzieci, bardzo dobrze sprawdza się również w łagodzeniu świądu po ukąszeniach owadów.

Zawarty w preparacie mentol działa uśmierzająco i kojąco na świąd.

Tlenek cynku wysusza powstałe krosty i wypryski, a dzięki właściwościom ściągającym działa też wspomagająco na proces gojenia.

Puder płynny Farmina jest bezpieczniejszym wyborem u dzieci nawet poniżej 2 roku życia, ponieważ nie zawiera benzokainy.Wskazania:

Puder płynny jest wskazany do stosowania miejscowego jako środek uśmierzający świąd skóry, kojący i wysuszający w dermatozach, półpaścu, ospie wietrznej i po ukąszeniu owadów.

Przeciwwskazania:

nie stosować w nadwrażliwości na tlenek cynku, mentol lub którykolwiek ze składników produktu leczniczego oraz na uszkodzoną skórę.Skład: tlenek cynku, mentol, talk, substancje pomocnicze.Sposób użycia:

podanie na skórę.

Nanosić na zmienione chorobowo miejsca na skórze kilka razy na dobę.

Przed użyciem wstrząsnąć.
 


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.Podmiot odpowiedzialny: Farmina sp. z o.o. ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

Pozwolenie nr R/3581
Szukaj