Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Procto-Hemolan krem 20g


Procto-Hemolan, krem doodbytniczy 20g.

Dlaczego warto stosować krem Procto-Hemolan?

Szybko przynosi ulgę
Procto-Hemolan krem zawiera lidokainę, która wykazuje silne działanie znieczulające. Dzięki temu bardzo szybko likwiduje ból, pieczenie i swędzenie.

Zapobiega nawrotom choroby
Procto-Hemolan krem zawiera tribenozyd, który zwalcza stan zapalny i obrzęki, a także przeciwdziała uszkodzeniom śródbłonka. W ten sposób zwalcza przyczyny dolegliwości i zabezpiecza przed ich ponownym wystąpieniem.

Skład: Tribenozyd 5g, Chlorowodorek lidokainy 2g.

Wskazania: zewnętrzne i wewnętrzne żylaki odbytu; miejscowe leczenie hemoroidów.

Sposób użycia i dawkowanie: Lek należy stosować doodbytniczo. Za pomocą aplikatora nakładać preparat na miejsce zmienione chorobowo dwa razy na dobę rano i wieczorem. Po ustąpieniu ostrych objawów preparat można stosować jeden raz na dobę.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, a w szczególności stwierdzona nadwrażliwość na środki miejscowo znieczulające (stosowane np. do znieczuleń w stomatologii).

Ostrzeżenia specjalne: Brak reakcji na leczenie po 7 dniach stosowania preparatu lub zaostrzenie objawów chorobowych jest wskazaniem do skonsultowania się z lekarzem w celu określenia przyczyny schorzenia.

Działania niepożądane: Jak każdy lek, Procto-Hemolan może powodować działania niepożądane. Rzadko, bezpośrednio po zastosowaniu może wystąpić uczucie lekkiego pieczenia, bólu lub nasilona perystaltyka jelit. U niektórych osób w czasie stosowania leku Procto-Hemolan mogą wystąpić inne działania niepożądane. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, nie wymienionych w tej ulotce, należy poinformować o nich lekarza.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Klienci, którzy kupili: Procto-Hemolan krem 20g, kupili również:

Szukaj