Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Oscillococcinum mikrogranulki 30poj.a1daw.


Oscillo - Oscillococcinum, skład, wskazania

Oscillococcinum® jest lekiem homeopatycznym stosowanym w leczeniu objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączki (do 38,5 st. C), uczucia ogólnego rozbicia, bóli mięśniowych i kostno-stawowych.

Oscillococcinum® jest lekiem wygodnym w stosowaniu. Ma on postać granulek, które rozpuszczają się pod językiem i nie wymagają popijania płynem.
Dzieciom do 5 roku życia, granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką.

Opakowanie Oscillococcinum® zawiera 30 małych, plastikowych, jednodawkowych tubek. Jedną z nich można mieć zawsze przy sobie i przyjmować o każdej porze w dowolnym miejscu, tak aby zastosować lek natychmiast o jak pojawią się pierwsze objawy przeziębienia i grypy. Tubki są też wygodne do przechowywania w domowej apteczce. Szczelnie osłonięte granulki są długo przydatne do spożycia. Data ważności leku wynosi 5 lat od daty produkcji. Jest ona umieszczona na pudełku i na każdej tubce.

Schematy dawkowania Oscillococcinum

Stosować doustnie
Dorośli, młodzież i dzieci w wieku powyżej 5 lat:

Początek infekcji: zażyć 1 dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2-3 razy co 6 godzin.

Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni. Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem.

Dzieci w wieku do 5 lat: według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką.

Jeśli objawy choroby nasilą się lub utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem.
W przypadku wystąpienia gorączki powyżej 39 st. C, uporczywego kaszlu, duszności lub innych niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem.

Skład

Substancja czynna: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01 ml. Zawartość cukru w pojedynczej tubce: 0,85 g – jedna mała łyżeczka zawiera 5 g cukru.

Duże rodzinne opakowanie

Opakowanie na cały sezon

Opakowanie ekonomiczne
Szukaj