Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. 1szt.


Skuteczne zapobieganie chorobie lokomocyjnej, środek przeznaczony do stosowania zewnętrznego.

* nie wywołuje żadnych efektów ubocznych

* nie ma żadnych przeciwwskazań

* nie wprowadza do organizmu żadnych substancji chemicznych

* nie ogranicza zdolności kierowania pojazdami

* działa tak długo, jak długo pozostaje przyklejony do nadgarstków

* dla wszystkich, nawet dla małych dzieci od 3 lat


Jest to plaster akupresurowy, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów, podobnie jak igła do akupunktury, ale bez jakiegokolwiek podrażnienia skóry i bez bólu. Mamy zatem do czynienia z nowoczesnym zastosowaniem techniki znanej w medycynie już od ponad tysiąca lat.

Plastry TRANSWAY ® umieszcza się na obu nadgarstkach jednocześnie (dokładny sposób umieszczania pokazano na schemacie dołączonym do opakowania). O ile to możliwe, należy je przykleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży. Niemniej można ich użyć nawet po wystąpieniu symptomów choroby, likwiduje je (a przynajmniej łagodzi) po około 15 minutach od momentu przyklejenia. Skuteczność działania związana jest z precyzyjnym umieszczeniem stożka. Mocowanie za pomocą plastra gwarantuje, ze stożek nie przesunie się i oddziaływać będzie precyzyjnie we właściwym punkcie.

TRANSWAY ® działa także uspokajająco, wpływa więc na poprawę samopoczucia i likwiduje objawy stresu (np. u osób odczuwających lęk przed lataniem samolotem).

Uwaga!
Nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 3 lat, ale jedynie ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.

Opakowanie:
2 plastry, niezbędne na jedną podróż, niezależnie od czasu jej trwania

Producent:
Accore International, Francja

Klienci, którzy kupili: Plast.TRANSWAY zapob.chor.lokomoc. 1szt., kupili również:

Szukaj