Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Pieluchomajtki SENI SUPER PLUS small S 30 sztuk


Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy rozmiar small S 30 sztuk

Obwód bioder: 55 cm - 80 cm

Poziom chłonności : 7/9

Dla kobiet i mężczyzn.

Rodzaj inkontynencji: inkontynencja moczowa i kałowa

Stopień inkontynencji - poziom chłonności: inkontynencja: średnia / ciężka - chłonność: 7/9ZASTOSOWANIE:Super Seni Plus to oddychające pieluchomajtki "nocne" przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu.

Zapewniają wysokie poczucie suchości.

Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Super Seni Plus to klasyczne, oddychające pieluchomajtki zapinane na rzepy przeznaczone dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni Plus.Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy.

Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać.

Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn.

Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy.

Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony.

Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.
OSTRZEŻENIE – TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Producent:
Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S A
87-100 Toruń
Ulica: Żółkiewskiego 20/26
Szukaj