Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Nasiona Lnu zioła 250 g Herbapol Lublin


Nasiona lnu zioła 250 gOpis:Nasiona Lnu - produkt leczniczy.

Preparat ma działanie osłaniające.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny, stosowany jako środek osłaniający w łagodnych dolegliwościach w obrębie przewodu pokarmowego, objawiających się uczuciem dyskomfortu.Skład:100 g produktu zawiera 100 g nasion lnu (Lini semen).Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1/2 -1 łyżkę (ok. 5-10 g) nasion lnu zalać 1 szklanką (ok. 250ml) letniej wody, doprowadzić do wrzenia, gotować około 15 min, ostudzić i przecedzić.

Pić świeżo sporządzony odwar do 3 razy dziennie po 1 szkalnce na 1/2 do 1 godziny przed posiłkiem.Ostrzeżenia i środki ostrożności:Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.Przeciwwskazania:Nasiona lnu nie powinny być stosowane u pacjentów, u których występuje oddawanie smolistego stolca będące efektem krwawienia z przewodu pokarmowego, potencjalna lub istniejąca niedrożność jelit, porażenie jelita lub okrężnica olbrzymia, nagła zmiana w rytmie wypróżnień trwająca dłużej niż 2 tygodnie, również u pacjentów u których stwierdzono nieprawidłową budowę przewodu pokarmowego oraz choroby przełyku lub wpustu żołądka.

Nie należy stosować w przypadku trudności w połykaniu lub problemów z gardłem oraz nadwrażliwości na nasiona lnu i jego przetwory.Działania niepożądane:Wzdęcia.

W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić reakcja nadwrażliwości na nasiona lnu.Stosowanie innych leków:Ze względu na obecność substancji śluzowych może wystąpić opóźnienie wchłaniania z przewodu pokarmowego jednocześnie przyjmowanych leków.Stosowanie leku u dzieci i młodzieży:Dzieci powyżej 12 roku życia.
Szukaj