Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

MEDISPIRANT Antyprespirant roll-on 50 ml


Medispirant roll-on to specjalistyczny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu są niewystarczające. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych Medispirant roll-on skutecznie i długotrwale eliminuje problem pocenia. Dodatkowo skład preparatu wzbogacony został o alantoinę, która działa łagodząco, zapobiegając podrażnieniom skóry. Medispirant roll-on nie zawiera również substancji zapachowych, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z używania wody toaletowej, czy perfum.Medispirant roll-on jest tak skuteczny, że po kilku dniach stosowania można go używać nawet raz w tygodniu.Medispirant – bez potu na dobre.

Składaluminium chlorohydrate, aluminium lactate, alantoin, glycerin, methylpropanediol, phenoxethanol, hydroxyethylcellulose, ethylhexylglycerin, citric acid and silver citrate


Medispirant Roll-on:

eliminuje problem pocenia nawet do 7 dni*

działa antybakteryjnie

zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachuMedispirant roll-on to specjalistyczny antyperspirant, który skutecznie eliminuje problem pocenia się nawet do 7 dni*, działa antybakteryjnie oraz zabezpiecza skórę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo został wzbogacony o alantoinę o potwierdzonych właściwościach kojących, dzięki czemu jest łagodny dla skóry i może być stosowany nawet do skóry wrażliwej. Nie powoduje podrażnień, nie zawiera substancji zapachowych, dlatego może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.Pojemność: 50 mlSKUTECZNOŚĆ:


Dzięki wysokiej zawartości składników antyperspirujących, Medispirant roll-on hamuje aktywność gruczołów potowych, dzięki czemu długotrwale blokuje wydzielanie potu. Dodatkowo tworzy barierę przed bakteriami, które przyczyniają się do powstawania brzydkiego zapachu. Co ważne, w odróżnieniu od wielu podobnych produktów nie zawiera alkoholu, który działa drażniąco i przesuszająco na skórę.97% badanych zauważyło, że Medispirant roll-on blokuje pocenie już po 5 dniach stosowania*93% badanych uważa, że produkt nie wywołuje podrażnień skóry*.*na podstawie badań dermatologicznych.
SPOSÓB UŻYCIA:Skuteczność produktu jest zależna od prawidłowego zastosowania preparatu. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy w początkowej fazie stosowania, tj. przez pierwsze 2-5 dni, używać preparat codziennie na noc. Dla podtrzymania długotrwałego działania, zaleca się w późniejszym czasie stosować produkt 1-2 razy w tygodniu lub zgodnie z potrzebą.Preparat należy używać na noc przed pójściem spać poprzez naniesienie na czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodą z mydłem. Nie nakładać preparatu ponownie. Kosmetyk przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Klienci, którzy kupili: MEDISPIRANT Antyprespirant roll-on 50 ml, kupili również:

Szukaj