Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Krople żołądkowe Aflofarm 35 g


Krople żołądkowe Aflofarm 35 g

Lek OTCDziałanie:rozkurczające i przeciwbólowe,a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie.Zastosowanie:Niestrawność, wzdęcia, stany skurczowe i bóle żołądka.

Pomocniczo w kolce wątrobowej.Dawkowanie:

Doustnie.

Przyjmować 3-4 razy dziennie po 15-30 kropli w kieliszku wody 30 minut przed posiłkiem lub doraźnie w zaburzeniach trawienia po 30-40 kropli.Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na składniki preparatu, nadkwaśność, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.

Ze względu na zawartość propyfenazonu nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 15. roku życia i osób w wieku podeszłym, także u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ze względu na zawartość etanolu lek może działać szkodliwie przy uszkodzeniu wątroby, alkoholiźmie, padaczce, uszkodzeniach mózgu oraz chorobach umysłowych.

Środki ostrożności:

Z uwagi na zawartość alkoholu preparat osłabia zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn będących w ruchu, a także sprawność psychoruchową (prace na dużej wysokości i inne).Skład:Tinctura Valerianae 25,0 cz. Tinctura Menthae 25,0 cz. Intractum Hyperici 25,0 cz. Tinctura Amara 25,0 cz.Producent:

Aflofarm
Szukaj