Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Kompresy gaz.jał.17 nitk.8 war.10cmx10 cm


Kompresy gazowe jałowe 17 nitkowe 8 warstw 10cm x10cm 3 sztukiKompresy gazowe zawierają 8 sterylnych warstw, które są wyjaławiane radiacyjnie i skutecznie zabezpieczają ranę przed bakteriami.Przeznaczone do bezpośredniego opatrywania ran będących wynikiem urazów i zabiegów chirurgicznych.

Niezbędne wyposażenie apteczki.Gazowy opatrunek jest sterylny, bielony nadtlenkiem wodoru i skutecznie chroni ranę przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem.

Znajduje zastosowanie podczas opatrywania ran o dużej powierzchni.Jałowe kompresy gazowe wykonane są z gazy bawełnianej 17-nitkowej.

Składają się z ośmiu warstw o wymiarach 10 cm x 10 cm.Kompresy są sterylne i wyjaławiane radiacyjnie.Wykonane ze 100% bawełny.Bielone nadtlenkiem wodoru.Przeznaczone do bezpośredniego opatrywania ranSkład: Bawełna wyjaławiana radiacyjnie, 17-nitkowa.


Producent:
3M VISCOPLAST S A, 
ul. Kwidzyńska 6,
51-416 Wrocław
OSTRZEŻENIE – TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.
CE 0297 - DEKLARACJA ZGODNOŚCI z unijnymi normami, które potwierdzają bezpieczeństwo i jakość produktu.
Deklaracja zgodności wynika z przepisów dyrektyw europejskich I każdy produkt wprowadzany na rynek UE powinien posiadać takie oznaczenie.
Produkt jest zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako WYRÓB MEDYCZNY i spełniam wynikające z tego bardzo rygorystyczne normy, gwarantujące bezpieczeństwo i jakość.
Przedmiot posiada instrukcje w języku polskim.

Klienci, którzy kupili: Kompresy gaz.jał.17 nitk.8 war.10cmx10 cm, kupili również:

Szukaj