Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Hyal Drop Multi Krople do oczu nawilżające 10 ml


Hyal-Drop® multi to preparat zapewniający natychmiastowe ukojenie i nawilżenie oczu w przypadku ich suchości spowodowanej czynnikami środowiskowymi. W sposób naturalny odświeża i łagodzi suche oczy, niosąc ulgę w objawach zmęczenia, podrażnienia, a nawet nadmiernego łzawienia oczu.


Produkt zapewnia natychmiastowe nawilżenie i odświeżenie oczu, dobrze sprawdzając się w środowiskach dla nich nieprzyjaznych.


* Produkt Hyal-Drop® multi to krystalicznie czysty roztwór kropli do oczu.


* Produkt Hyal-Drop® multi nie zawiera środków konserwujących.


* Produkt Hyal-Drop® multi zawiera naturalny polimer, kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu), który występuje w strukturach zdrowego oka ludzkiego oraz w naturalnym filmie łzowym.


* Produkt Hyal-Drop® multi można stosować w celu nawilżania i zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia, co znacznie poprawia komfort ich stosowania w trakcie całego dnia.


* Produkt Hyal-Drop® multi jest łatwy w stosowaniu oraz dobrze tolerowany.


Jak często należy stosować produkt Hyal-Drop® multi?


W razie potrzeby należy podać jedną kroplę produktu Hyal-Drop® multi do oka. Ponieważ produkt Hyal-Drop® multi nie zawiera żadnych środków konserwujących, można go stosować codziennie, w zależności od potrzeb.


Unikalny mechanizm pompki pozwala na stosowanie produktu Hyal-Drop® multi przez 24 tygodnie (6 miesięcy) od momentu otwarcia.


Hyal-Drop® multi:


  • multi Nowoczesny
  • multi Precyzyjny
  • multi Wygodny

Klienci, którzy kupili: Hyal Drop Multi Krople do oczu nawilżające 10 ml, kupili również:

Szukaj