Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Katelin MAG B6 60 kapsułek o przedłuż.uwa


Produkt zawierający chlorek potasu, cytrynian magnezu i witaminę B6.

Kapsułki żelatynowe twarde o przedłużonym uwalnianiu zawierają mikropeletki uwalniające substancje w przedłużony sposób (SR).

Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Skład:

Jedna kapsułka zawiera 160 mg potasu (305 mg chlorku potasu), 30 mg magnezu (186 mg cytrynianu magnezu) i 1 mg witaminy B6.

Wskazania:

Produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas, magnez i witaminę B6. Szczególnie polecany osobom dbającym o prawidłowe ciśnienie krwi oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Zalecane spożycie:

2-3 kapsułki dziennie. Kapsułki należy obficie popić wodą.

Opakowanie:

60 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu.

Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy.

Klienci, którzy kupili: Katelin MAG B6 60 kapsułek o przedłuż.uwa, kupili również:

Szukaj