Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml


Spray na wagę złota

SZLACHETNA MIESZANKA ZŁOTA, SREBRA I WYCIĄGU Z MANGOSTANU

Wspomaga leczenie, łagodzi objawy oraz przebieg przewlekłych, nietypowych i nieswoistych stanów zapalnych gardła i jamy ustnej, spowodowanych przez:

- infekcje wirusowe i bakteryjne
- wysuszenie błon śluzowych
- niedostateczne wytwarzanie śliny (spowodowane np. przyjmowaniem leków, zaburzeniami hormonalnymi, w cukrzycy, u osób cierpiących na refluks żołądkowo-przełykowy)
- nadużywanie głosu lub długotrwałe drażnienie okolicy gardła i ust (np. dymem papierosowym, pyłem, piciem alkoholu, spożywaniem ostrych lub gorących potraw) zabiegi medyczne

Preparat może być stosowany w chorobie wrzodowej, cukrzycy a także przez kobiety w ciąży i w czasie karmienia piersią. Nie zawiera cukru, substancji słodzących, alkoholu i barwników.

Goldisept może być stosowany wspomagająco przy leczeniu, jak i profilaktycznie, nawet przez wiele miesięcy.

Skład:

złoto cząsteczkowe, wyciąg z mangostanu właściwego (Garcinia mangostana), wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita), wyciąg z limety kwaśnej (Citrus aurantifolia), mineralne sole potasu, wapnia, magnezu i sodu, gliceryna, srebro cząsteczkowe, woda oczyszczona

Przeciwskazania:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników oraz u dzieci poniżej 12 r.ż. W przypadku przyjmowania innych preparatów na bazie złota i srebra, skonsultować dawkę z lekarzem lub przerwać stosowanie na czas trwania towarzyszącej kuracji.

Klienci, którzy kupili: GOLDisept spray do ust i gardła 25 ml, kupili również:

Szukaj