Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

Kalms 40 tabl.


Kalms to naturalny lek który łagodzi napięcia i emocje, nie otumania, chroni przed nawrotem stresu przed zaśnięciem. To unikalna kompozycja 3 ziół o działaniu uspokajającym: waleriany, chmielu i goryczki żółtej. Połączenie chmielu i waleriany to tradycyjna i udokumentowana receptura farmaceutyczna w problemie stresu.

Unikalna kompozycja roślinnych tabletek Kalms (Waleriana, Chmiel, Goryczka), uspokaja i skutecznie łagodzi uciążliwe objawy stresu poprzez pomoc w utrzymaniu optymalnego poziomu napięcia w organizmie, nie powodując efektu otępienia tak jak niektóre leki uspokajające. To właśnie odpowiednie dobranie i połączenie składników leku, powoduje osiągnięcie pożądanych efektów.

Połączenie kozłka lekarskiego (znany potocznie jako waleriana) z chmielem zwyczajnym, potęguje efekt uspokajający a obecna w leku goryczka żółta jest idealnym dopełnieniem kompozycji składników. Łagodzenie objawów stresu to między innymi łagodzenie napięcia brzucha.

Wskazania: w łagodnych objawach napięcia nerwowego i jako środek wspomagający sen. Produkt leczniczy jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Dawkowanie:
Doustnie. W łagodnych objawach napięcia umysłowego jednorazowo 3 tabletki, do 3 razy dziennie. Maksymalnie do 4 razy na dobę. Jako środek wspomagający sen przyjąć dawkę jednorazową, na pół godziny przed snem. Uwaga! Jeżeli mimo stosowania preparatu dolegliwości utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Skład: Lupuli flos pulvis 45,00 mg, Valerianae extractum hydroalcoholicum siccum (4:1) 33,75 mg, Gentianae extractumsiccum (4:1) 22,50 mg.

Podmiot odpowiedzialny: G. R. Lane Health Products Ltd., Sisson Road, Gloucester, GL2 0GR, Wielka Brytania.

Informacje dodatkowe: Axellus Sp. z o.o., ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa, tel. 022 349 67 00.

Klienci, którzy kupili: Kalms 40 tabl., kupili również:

Szukaj