Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN

Paracetamol Polfa-Łódź 0,5g 50tabl.


Paracetamol Polfa-Łódź to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różnego pochodzenia.

Wskazania:

• bóle głowy,
• bóle stawów i mięśni,
• bóle miesiączkowe,
• po urazach i zabiegach,
• gorączkach np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach. 

    Skład:

Jedna tabletka zawiera: 500 mg paracetamolu.  

  Sposób stosowania:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej,
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat:  
doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę.
Maksymalna dawka dobowa:
•  przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) -  8 tabletek w dawkach podzielonych;
•  przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych.

Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Klienci, którzy kupili: Paracetamol Polfa-Łódź 0,5g 50tabl., kupili również:

Szukaj