Zarejestruj
Twój koszyk
0szt. za
0,00
PLN
Koszt dostawy od: 0,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny

ENTitis smak truskawkowy 30 pastylek do ssania


ENTitis zawiera w swoim składzie specyficzny szczep Streptococcus salivarius K12. Został on wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła (ENT). Szczep Streptococcus salivarius K12 kolonizuje jamę ustną i nosogardziel. Wspiera produkcję lantybiotyków zwanych substancjami hamującymi podobnymi do bakteriocyn (ang. Bacteriocin-Like Inhibitory Substances – BLIS), działają one antagonistycznie na drobnoustroje patogenne takie jak S. pyogenes i S. pneumoniae.

Skuteczność działania i wysoki profil akceptacji

S.salivarius K12 to dobroczynny szczep występujący naturalnie w jamie ustnej jedynie u 2% populacji na świecie. Dlatego, aby skorzystać z jego wyjątkowych właściwości każdy z nas może wspomóc organizm poprzez dodatkową suplementację. Skuteczność działania S. salivarius K12, zawartego w preparacie ENTitis została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi.

Szczep S. salivarius K12 zawarty w ENTitis posiada certyfikat bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognized As Safe)

Dla kogo jest przeznaczony ENTitis?

Jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, a w szczególności:
Dla osób przebywających w dużych skupiskach (przedszkole, szkoła, praca),
Dla osób mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory,
Dla osób po zakończonej kuracji antybiotykowej,
W celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym.

Produkt nie przyczynia się do rozwoju próchnicy, ponieważ zawarty w ENTitis szczep Streptococcus salivarius K12 hamuje rozwój bakterii Streptococcus mutans, odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy.

Składniki:

fruktoza, maltodekstryna, Streptococcus salivarius K12, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat, cholekalcyferol (witamina D).

Zalecana dzienna porcja:

1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób użycia:

Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać.
Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.
Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.
Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych.
Szukaj